تاریخچه کابینت  
در روزگار قدیم، پس از آنکه مکانی به عنوان سرپناه جهت استراحت و زندگی برای ما تعریف شد، تهیه غذا به صورت مستقیم از زمین های زراعی و طبخ، توسط آتشی که در محوطه بیرون خانه بر پا می شد انجام می گرفت. کم کم به این فکر افتادیم که در خانه محلی برای انبار کردن غلات در ظروف دربسته، و تنوری جهت طبخ در فصول بارانی و فضایی نیز برای مواد فاسد شدنی در نظر بگیریم که از دسترس حیوانات نیز به دور باشد. جمع کردن این جملات هم نیاز به مکانی مجزا و پستو مانند داشت که آن نیز فراهم شد و مطبخ نام گرفت، پس از مدتی به این فکر افتادیم که محل قرار دادن این لوازم را توسعه دهیم و آنها را در کمد پخت و پز بوجود آمد . مدتی نگذشت تا اینکه به این فکر افتادیم که این امر برای هر خانه واجب و لازم است، بنابراین پس از ساخت هر خانه به فکر توسعه مطبخ آن بودیم. حالا دیگر غذای چند روز در مطبخ بود، آتش به سرعت برپا میشد. در آشپزخانه آب جهت شستشو بود. پس نیازی به بیرون نبود، و همه ظروف در کابین های درب دار محفوظ بودند.
Description: F:\دسکتاپ\معصوم\کابینت\13.jpeg
توسعه زندگی ما به توسعه این مکان نیز انجامید و آشپزخانه جزء جدا نشدنی هر خانه شد، کابین ها فلزی و مقاوم تر شدند، میز کار در کابین ها بوجود آمد تا آشپز روی زمین کار نکند، کابین ها مدرن تر شدند تا به جایی رسیدند که ما تصمیم گرفتیم به خاطر زیبایی خانه، کابین هایمان را در معرض دید قرار دهیم و آشپزخانه های OPEN   بوجود آمدند. طرح ها و رنگ های بیشتری در کابین ها بوجود آمد و نام کابینت به خود گرفتند و ساخت کابینت تخصصی شد و به صورت یک صنعت در آمد و به حال که آشپزخانه پایتخت خانه معرفی شد، پس یک پایتخت باید مجلل ترین و با امکانات ترین بخش خانه باشد.

در آشپزخانه هایمان نورپردازی تعریف شده، تلویزیون قرار گرفته، جهت تهویه هوا مدرن ترین امکانات تعبیه شده، پخت و پز برای خانم خانه خیلی راحت شده، علاوه بر این به خاطر امکانات جدیدی که کابینت های مدرن امروزی دارند کار با آنها آنقدر ساده شده که استفاده از آن آشپز را خسته نمی کند.
امروزه صنعت کابینت به علت پیشرفت روزمره طرح ها، نوع جنس و ابزار و یراق آلات مورد استفاده در آن مورد توجه خریداران خانه های مدرن می باشد.
ما نیز در این عصر پس از گذراندن دوره های تخصصی و حرفه ای طراحی، ساخت و اجرای کابینت امید به آن داریم که مقبول طبع صاحب نظران در این صنعت قرار گیریم تا حسن نیت خود را جهت بهبود و پیشرفت این صنعت به مشتریان گرامی نشان دهیم...