انرژی گل ها در فنگ شویی

 

انرژی گل ها

لاله‌های  قرمز ، تیره یا زرد سیر که دارای گل‌برگ‌های دو رنگ و کنگره‌دار هستند انرژی آتش دارند و به خوبی این انرژی را در محیط پخش میکنند و این انرژی فضا را گرم و صمیمی میکند .

از طرفی این لاله‌ها نیروی زیادی برای جلب توجه دارند و به طرز عجیبی چشم‌ها را به سمت خود می‌کشانند ؛ به همین دلیل این نوع گل‌ها برای قسمت اصلی اتاق بسیار مناسبند .

بهتر است این لاله‌های زیبا را با برگ‌هایی به رنگ سبز تیره که مخصوص قرار گرفتن در دسته گل هستند تزئین کنید زیرا این برگ‌ها انرژی چوب را منتشر میکنند و  انرژی لاله‌ها را تعدیل کرده و شرایط مناسبی برای هماهنگی محیط به وجود می‌آورند .

پس از تهیه دسته گل اگر خواستید از انرژی آن برای تحرک و شادابی استفاده کنید ، آن را در سمت چپ اتاق قرار دهید اما قرار دادن این دسته گل در قسمت شمال شرقی و جنوب غربی اتاق توصیه نمیشود .

اگر بخواهید انرژی منتشر شده از گل‌ها به رشد و نمو فرزندتان کمک کند بهتر است دسته گل را در سمت راست اتاق قرار دهید .

برای این  دسته گل   ، گلدان کریستال ساده و یا ظرفی سفالی توصیه میشود زیرا در این صورت دستمان برای ابتکار و خلاقیت‌ها زیبای بیشتر باز است اما استفاده از ظروف دیگری نیز مشکلی ندارد .

میتوانید روی ظرف دسته گل را با انواع اشیاء تزئینی از قبیل روبان ، سنگ‌های رنگی یا صدف به همراه چسب بیارائید یا حتی ساده تزئینش کنید .

در هر فصلی که باشید همیشه گل‌هایی که مناسب این دسته گل باشند در دسترس‌تان خواهد بود ؛ فقط دقت کنید گل‌هایی برای دسته گل انتخاب شوند که شکل و بافت‌شان ذهن‌های کنجکاو را به خود جلب کند .

هم‌چنین رنگ‌های سبز براق ، زرد و قرمز برای گل‌های این دسته گل بیشتر توصیه میشود .

به غیر از گل لاله ، گل‌های ظریف و مینیاتوری یکی از گزینه‌های مناسب برای این دسته گل‌ها هستند زیرا این گل‌ها به دلیل کوچکی و ظرافتی که دارند بیشتر دست‌ها را برای نوازش به سمت خود جلب میکنند .