در اینجا تصمیم داریم شما را با فعالیت های گروه تولیدی کابینت سپیدار که در حوزه کابینت آشپزخانه انجام میده و انواع مختلف کابینت آشپزخانه آشناتون کنیم .

شاید تصور بیشتر افراد از کابینت آشپزخانه امروزه فقط کابینت ام دی اف و انداع مختلف اون باشه اما برخلاف تصور همه امروزه هنوز هم به جر کابینت ام دی اف از انواع مختلف کابینت آشپزخانه مثل کابینت های بلزی و چوبی هم متناسب با آشپزخانه هاشون استفاده میکنند که میتونید از بخش مقالات سایت سپیدار کابین اطلاعاتی رو در مورد کابینت های قلزی در دکوراسیون داخلی به دست بیارید . با ما همراه باشید.خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش شامل خرابي جک - لولا - دستگيره - پايه - به صورت -رايگان -انجام مي پذيرد.

مشاوره های رايگان

قبل از عقد قرارداد مشاوره و اندازه گيري و برآورد هزينه تقريبي بصورت رايگان انجام مي گيرد.

تخفيفات ويژه

با خريد سينک و هود وگاز و فر از تخفيفات ويژه ما نسبت به ليست قيمت کارخانه برخوردار شويد.


برتری های سپیدار کابین

معرفی گروه تولیدی کابینت سپیدار

گروه تولیدی کابینت سپیدار درسال 1391 باتوجه به دانش شغلي، تجـربيات اكتسابي و استعداد در زمينه کابینت آشپزخانه با توكـل به خداوند منان فعاليت خود را در راستـاي مصنوعات چوبی(MDF) آغاز نموده و از بدو تاسيس در انديشه سرويس دهي مناسب و خدمات بهتر به مشتريان بوده است ، اينك مفتخر است كه گام كوچكي در راه خدمت به هموطـنان عزيزمـان برداشته است .
کابینت سپیدار با سال ها سابقه مفید در زمینه ی ساخت و نصب کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی ،به این مهم پی برده است که بقـا و پيشرفت مرهون خلاقيت ، نوآوري و وجود نظم و صداقت در ارتبـاط بامشتريان محترم می باشد ، به همین جهت خدمات خود را از طریق سایت اکترونیکی خود درخدمت مشتریان عزیز قرار داده تا بدین طریق زمان را برای شما خریده و بهترین ها رابرایتان به ارمغان آورد.

مشاوره های رایگان
کابینت سپیدار مشاور خوبی در زمینه انتخاب کابینت متناسب با آشپزخانه شما خواهد بود و زیباتریی را برای آشپزخانه شما به ارمغان خواهد آورد.
تیم کاری حرفه ای
کابینت سپیدار با تیمی جوان، با تجربه و فعال در زمینه انواع کابینت آشپزخانه آماده ارائه خدمت به شما عزیزان میباشد.
تنوع در رنگ
شما با انتخای گروه تولیدی کابینت سپیدار هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ کابینت آشپزخونتون نخواهید داشت.
تنوع در طرح
گروه تولیدی کابینت سپیدار مفتخر است است که ارائه دهنده انواع طرح های متنوع برای کابینت آشپزخانه میباشد.

خدمات گروه تولیدی کابینت سپیدار

ارائه دهنده انواع کابینت آشپزخانه

ما در گروه تولیدی کابینت سپیدار مفتخر هستیم که خدماتی ویژه در حوزه کابینت آشپزخانه شامل کابینت های ام دی اف ، کابینت چوبی ، کابینت فلزی و...اراوه میدهیم و بر خود می بالیم که در این راه ثابت قدم بوده و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

دکوراسیون داخلی و منزل

کروه تولیدی سپیدار کابین فعالیت خود را در حوزه دکوراسیون داخلی و منزل به طور جدی دنبال کرده و از موفق ترین ها در این عرصه می باشد.

خدمات جانبی آشپزخانه

هموطنان عزیز با خريد سينک و هود وگاز و فر از تخفيفات ويژه گروه تولیدی کابینت سپیدار نسبت به ليست قيمت کارخانه برخوردار شويد.